Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Usługi Koparko-ładowarką

Załadunek i Rozładunek Palet

Każda rozpoczęta budowa to mnóstwo materiałów budowlanych i ciężkich elementów co wiąże się z załadunkiem i rozładunkiem palet. Materiał dostarczany na budowę to zazwyczaj towar nie ważący kilka czy kilkanaście a kilkaset kilogramów, który trzeba załadować lub zdjąć z samochodu. Rozładunek ręczny w takim przypadku jest bardzo pracochłonny a nie kiedy nawet nie możliwy. Czasami palety, zbiorniki z wodą, zbrojenia a także inne ciężkie przedmioty, które wcześniej nie przeszkadzały i nie stwarzały problemów w codziennym funkcjonowaniu z jakiegoś powodu wymagają przestawienia w inne, bardziej ustronne miejsce w którym nie będą przeszkadzały. W obu tych przypadkach konieczne jest zastosowanie ciężkiego sprzętu. Koparko-ładowarka wyposażona w widły paletowe to zwinna i silna maszyna, która idealnie nada się na tego typu prace.

 

Świadczymy usługi załadunku i rozładunku palet na terenie Iławy, Lubawy, Nowego Miasta Lubawskiego i okolic. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami.

4.8/5 - (17 votes)